CZ PL
Jméno:
Heslo:
EU

INTERREG IIIA CZ – PL

Projekt je realizován za finanční podpory z fondu Evropské unie (EU) Interreg IIIA CZ-PL

Veletrh KOOPERACE

      Vítáme Vás na stránkách unikátního projektu s názvem VELETRH KOOPERACE, jehož realizátorem je Česko-polská obchodní komora a je spolufinancován z fondů EU INTERREG IIIA CZ-PL. Tento projekt je založen na internetové aplikaci, do níž právě vstupujete. Tyto internetové stránky napodobují princip reálného veletrhu, na kterém můžete vyhledávat své potencionální obchodní partnery na sousedním trhu z pohodlí Vaší kanceláře a bez nutnosti výstavby nákladných výstavních stánků. Tímto způsobem se snažíme minimalizovat Vaše náklady a přitom maximalizovat výsledný efekt, kterým je v první řadě podpora a rozvoj česko-polské obchodní výměny.

      První edice Veletrhu KOOPERACE je zaměřena na oblast potravinářství a zemědělství. V databázi naleznete více než 4 200 českých a polských firem, které zde dle nastavené nomenklatury prezentují své výrobky a služby. Formálně byla tato část projektu zahájena na Podnikatelském fóru, které se uskutečnilo 22. 11. 2006 v hotelu ATOM**** v Ostravě. V konferenčních sálech hotelu se sešlo více než 80 firem, které si mezi sebou vyměňovaly obchodní nabídky a získávaly neocenitelné kontakty a zkušenosti v jednání s partnery na sousedním trhu. K dispozici zde byla i široká škála odborníků a poradců z řad obchodní inspekce, ochrany spotřebitelů, značení výrobků, agentury Czech Trade a mnoho dalších. Tito hosté poskytovali podnikatelům další neocenitelné informace o podmínkách vstupu a působení na českém nebo polském trhu.

      Pokud máte zájem se tohoto projektu zúčastnit, máte jedinečnou možnost se s ním seznámit zcela bezplatně. Po dobu trvání projektu poskytujeme totiž všechny základní služby tohoto portálu zdarma. Postačí, že se zaregistrujete a po obdržení přihlašovacích údajů na Vámi uvedenou emailovou adresu během registrace a přihlášení se do systému můžete libovolně prohlížet celý obsah databáze, seznamovat se s aktuálními nabídkami jednotlivých členů, vyhledávat případné obchodní partnery apod. Další služby, jako např. sjednání obchodního jednání s vybranou firmou, překlad obchodních nabídek a jiných materiálů, tlumočnické služby, sjednání osobního jednání s některým z odborných poradců atd. kontaktujte naši obchodní komoru. Tyto služby jsou již však komerčního charakteru a budou účtovány dle aktuálního ceníku ČPOK. Prosíme tedy o kontakt s kanceláří komory.

      Jsou zde pro Vás připraveni dvojjazyční pracovníci, kteří mohou také umístit Vaši nabídku, po přeložení do polského jazyka, umístit do systému. Takové požadavky, prosím, zasílejte faxem na číslo +420 596 612 231 nebo mailem na adresu cpok@opolsku.cz. Na Vaše další dotazy samozřejmě velice rádi odpovíme na tel. +420 596 612 230.

Projekt manager:
Jan ZYDER